ليست محصولات

<< برای نمایش فهرست مطالب کلیک کنید >>

شما اینجایید :  راهنمای متنی > سيستم مديريت محتوا > فروشگاه > محصولات >

ليست محصولات

برای تعریف هر محصول جهت ارایه در فروشگاه از این قسمت اقدام می نماییم و سپس مابقی تنظیمات و دسته بندی ها را روی محصول تعریف شده اجرا می نماییم تا به بهترین و قابل دسترس ترین حالت ممکن در اختیار بازدید کنندگان قرار گیرد.

پس از وارد کردن نام محصول می توانیم برای محصول مورد نظر یک عکس در مدیریت فایل بارگذاری نموده و یا از عکس های قبلا بارگذاری شده استفاده نمائیم. در فیلد بعدی در صورت وجود شرح مختصر(حدودا یک خط) آنرا وارد نمائید.در قسمت شرح کامل محصول نیز می توان توضیحات کاملی همراه با عکس یا جدول و دیگر امکانات برای هر محصول ثبت نمود.

 

لیست محصولات

لیست محصولات

قابل ذکر است در صورت انتخاب این گزینه ،قسمت های دارایی و حمل و نقل که مربوط به کالاهای غیر دانلودی است غیر فعال شده و باید قسمت فایل ها را تکمیل نمود.

 

پس از تعریف محصولات، جدول لیست محصولات پر می شود که در مقابل هر محصول تعداد بازدید از هر کالا و همچنین تعداد فروش رفته از هر کالا نمایش داده می شود و نیز هفت ستون امکانات قابل مشاهده است که به ترتیب توضیح داده خواهد شد.

 

محصولات فروشگاه

محصولات فروشگاه

سئو محصولات

سئو محصولات

 

اختصاص دسته بندی

اختصاص دسته بندی

 

خاصیت های کالا

خاصیت های کالا

قابل های محصولات

قابل های محصولات

در بخش ویرایش نیز می توان مشخصات محصول را ویرایش نمود.

در این ستون دکمه حذف هر محصول وجود دارد که می توان محصول مورد نظر را (در صورت عدم وجود سند مالی) از لیست محصولات حذف نمود.